Блага земные
Articles-Lat

Zemes labumi

Garīgie un materiālie labumi parasti tiek nodalīti. Reliģijas ir noteikušas tabu attiecībā uz materiālu un klasificējušas naudu kā ļaunumu. Lai gan, ja īpaši godīgi, parastie cilvēki sakāmvārdos un teicienos sāka noliegt materiālo bagātību. Piemēram, «nabadzība nav netikums.»

Paliek tikai vārdu būtība

Nabadzība ir problēma.

Bagātība ir no Dieva.

Bet acīmredzamais nebija redzams. Un tas, kurš to redzēja, teica, ka tas ir par garīgo bagātību. Apskatīsim patiesību un runāsim par zemes labumiem. Un zemes labumi ietver visas vērtības.

Kāpēc cilvēks piedzimst nabadzīgā ģimenē? Un otrs bagātajos? Viens dzīvo galvaspilsētā, bet otrs laukos? Jo ir iegūts resurss no iepriekšējās dzīves. Bet mums spītīgi teica, ka kapā neko līdzi neņemsi. Meli! Kā citādi to dabū. Dažās kultūrās bija pieņemts apglabāt kopā ar bagātību, lai pēcnāves dzīvē dvēselei būtu viss. Primitīvi? Nepavisam. Ir primitīvi nezināt, ka visi mūsu resursi atspoguļojas mūsu pēcnācējos un mūsu turpmākajā dzīvē.

Garīgie labumi

Tātad, garīgie labumi. Par ko mēs runājam? Vispār, kas ir garīgums? Gars ir viela, kas ņem enerģiju no vispārīgā resursa un var burtiski sūknēt kā muskulis. No šejienes mēs zinām, ka ir izteiciens «spēcīgs garā». Spēcīgs gars tiek dzīts pa dzīves ceļiem bez motivētājiem, viņš sasniedz to, ko vēlas un nesūdzas.

Starp citu, reliģijās katrā aicinājumā pie Dieva ir sūdzība. Piegādājiet, neieejiet … utt. Fakts ir tāds, ka reliģiozu cilvēku vidū (tas, starp citu, netiek slēpts), cilvēka gars tiek aizstāts ar Dieva garu. Tātad, saņēmis protēzi sava gara, reliģiskā dieva gara, vietā, cilvēkam nekad nebūs garīgu labumu. Bet kā ir ar materiālajiem? Necieņa pret naudu, materiālo vērtību noraidīšana, ieiešana reliģijā, kur cilvēkiem ir pavēlēts būt nabadzīgiem, vienreiz par visām reizēm atņemt naudu ne tikai cilvēkam, bet visai viņa ģimenei.

Nabadzība — no nepatikšanām

Nabadzība ir netikums! Nabadzība no nelaimes. Garīgā un materiālā nabadzība veidojas, kad tu pazaudē sevi un piekrīti reliģijas sprediķiem, kas verdzību reliģiskam dievam uzskata par garīgu bagātību un noliedz materiālo bagātību.

Esiet bagāti gan materiāli, gan garīgi!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев