Исток Солнца
Articles-Ukr

Виток Сонця

Ми починаємо цикл статей про стуми планет. Те, що всі давно чекали, так як цього знання немає ніде.

Почнемо ми звичайно з розуміння головної планети (навіть не зовсім планети, але для зручності її так назвемо), Сонця. Сонце є акумулятором енергії, я не фізик, але знаю, що в батарейці є плюс і мінус, і, вставляючи батарейку кудись, варто ці плюси і мінуси враховувати.

Отже, до чого я все це?

Сонце всередині Землі, вчені, ніколи не бачачи і не розуміючи, що це, назвали його ядром планети, цього Сонця ми торкнемося в наступних статтях. Зараз мова піде про Сонце на небі.

Сонце ми всі бачимо, як і Світло, що виходить від нього. Сонце має складну систему збору та поширення енергії, прямий потік, що виходить від Сонця, смертельно небезпечний.

Сонце надсилає своє Світло — Ра вниз до Землі, попередньо пройшовши через усі планети. Таким чином, промені отримують все необхідне до входу в голову людини, але, до голови вони не доходять! Над головами людей ковпаки, і отримати цю енергію у вигляді променів вони не можуть. Так як промені необхідні для виживання, тіло кидається в пошуках протезів (підсвідомо звичайно), і тут людині видають штучні промені, створені на Землі за допомогою технологій. У цих токах інфраструктура з прописом як повинена думати і діяти людина. В релігії це називається «на все воля божа». Не маючи природніх променів, і відповідно своєї волі, людина стає рабом системи, що теж ніяк не приховується не в якихось релігійних писаннях (там, де людину безпосередньо рабом не називають, все одно кажуть про служіння Богу).

Повернемося до Сонця

Світло і тепло несуче, воно акумулятор небесних високих частот. У деяких культурах зберіглося вітання Сонцю, в інших його замінили молитвою релігійному богу. Торкаючись Землі, струми Сонця формують з Ра — Раз. Це первинний Бог, звичайно, людям простіше його представити як щось матеріальне, але це скоріше Величезна Сила.

Раз стає необхідним життєвим потенціалом кожного, тому якийсь, вже релігійний бог, створює людей за образом і подобою. Тобто подібним зовні собі, але з обРазом, про Бога Раз несе інформацію.

Підійшли до найважливішого. Всіх людей на Землі об’єднує те, що вони є носіями енергії Раза, правда в різній кількості, і роз’єднує те, що подібність їх залежить від бога-творця.

Ось такі ми однакові і різні одночасно.

Сонце вимагає ретельного вивчення, знання про нього, як власне про все, замінили релігіями. Наше завдання — почати жити і зняти ковпаки, вийти з клітки і знайти Віру!

Знання Ра, так як це і є Життя.

Якщо стаття виявилася вам корисною, пишіть коментарі, і звичайно діліться нею в своїх соціальних мережах.

Правовірна Мати, Олена Полинь

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев