Домашние традиции
Articles-Li

Tradicija

Kaip žadėjau, pasakoju apie tradicijas. Kas tai yra tradicija?

T — tvirtinimas, Ra — Šviesa, D – Gėris (rusų klb. Добро)

Gaunasi kad tradicija Šviesos užtvirtėjimas į gėrį. Kad suprastumėte šį sakinį, turiu paaiškinti, kaip Šviesa gali užtvirtėti. Šviesa paliečia tuštumą ir pradeda formuotis kažkas ar kas nors. Pavyzdžiui, buvo nedidelis daigelis, jis stiebėsi į Šviesą, perleido per save Šviesą ir išaugo į gėlę, o gal net į medį.

Tai štai, tradicija – tai veiksmų seka, kur eina koncentracija Šviesos energijų tam, kad gautumėme gėrį.

Kaip formuojasi tradicija?

Tradiciją sukuria išorinės aplinkybės, pavyzdžiui gyvenamoji vieta ir šeimos vertybės. Šiandien tradicijos išvis nėra suformuotos. Nes šeimos vertybių supratimo visiškai nebėra, vietos energijos nejaučiamos. Tačiau tradicijų poreikis yra genetiniame lygmenyje, todėl tradicijos mums įvedamos per religinius kultus. Gaunasi, neturėdami savo tradicijų mes neturime ir gėrio. Kas yra gėris? Gėris — yra materialios vertybės, žemiškos gėrybės. Iš čia posakis „geras šaunuolis“ (rusų klb. „добрый молодец») yra ne tas, kuris glosto visiems galvą, bet tas, kuris kilęs iš pasiturinčios šeimos.

Susikurkite savo šeimos tradicijas, o aš jums padėsiu.

Tikėjimui ištikima Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    26.09.2019 at 15:24

    Tik Jūsų, Aliona, pagalba mano šeima pradėjo kitaip suprasti kas tai yra — Tradicijos. Ir mes jau kuriame savo šeimos Tradicijas. Ačiū Jums 🙂