Articles-Li

Tikėjimas — gyvenimo šaltinis

Aš vaikščiojau gatvėje ir žvelgiau į liūdnus žmones, jie visiškai nelaimingi. Arba tiki, kad jų prasmė Žemėje yra kentėti.

Žmogus ne gimsta kentėti!

Žmogus ateina į Žemę, kad suvoktų gyvenimo prasmę, o žmogaus gyvenimo kelyje sutinkama daug skirtingų krypčių situacijų, kur jis turi sugebėti priimti teisingą sprendimą. Žmogaus gyvenimo kokybę, jo sveikatą, sėkmę ir apskritai požiūrį į Pasaulį formuoja socialiniai svertai ir srovės, kylančios iš Šviesos, taip pat ir Žemės Jėgos, tarp Dangaus ir Žemės, žmogus, kaip stulpas, perleidžia sroves per save ir dėka jų turi Jėgą. Tą pačią Jėgą, kuri leidžia veikti. Viskas labai paprasta, mes su jumis būtinai išanalizuosime tai išsamiai.

Žmonės priima sroves ribotai, dėl ​​to serga ir kenčia. Tikėjimas — tai žinojimas apie Ra, žinojimas apie Šviesą, tai yra supratimas ir priėmimas gyvybiškai svarbių srovių. Šita žinia yra visiškai sunaikinta. Bet Tikėjimas grąžina ją!

Teisei ištikima Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


2 комментария

  • vilmara
    26.08.2019 at 17:24

    O kiek žmonių ieško savo gyvenimo kelio vis nerasdami jo. Ir niekaip nesupranta kodėl jie nelaimingi, kodėl serga, kodėl kenčia. Mes nebesugebame priimti srovių, jų jausti ir perleisti. Kiek daug mums reikia vėl mokytis iš naujo, tad laikas pabusti !

  • algina
    27.08.2019 at 22:13

    Labai aciu uz vertima lietuviu kalba, as kaip pradejau skaityt klausytis ka Aliona kalba ir raso tik dabar supratu kodel dauguma zmoniu nelaimingi ir sergantys !