Стихии в жизни человека
Articles-Li

Stichijos žmogaus gyvenime

Panagrinėkime Stichijų reikšmę žmogaus gyvenime.

Žiūrime į degančią žvakę ir nusiraminame, mums šilta ir jauku. Ugnis — šildo mus iš išorės (krosnis, židinys) ir viduje. Ugnies Stichija šildo mūsų kūną, o kepenys yra krosnies analogija, širdis apskritai yra Ugnies liepsna. Bet Ugnis, sukelianti gaisrus, yra pavojinga ir mes jos bijome. Jei tai ta pati Ugnis, kaip ji gali būti tokia skirtinga? Šilta ir jauki, ir negailestinga ir pavojinga?

Klausimas būtų retorinis, jei straipsį rašyčiau ne Aš. Ugnis ne viena ir ta pati, mes su jumis kalbame apie skirtingas Ugnies rūšis. Yra gi rūšis žmogus, bet ji apima daugybę skirtingų žmonių, tiesa? Tas pats yra ir su Ugnimi.

Kaip jau galėjote atspėti, Stichijos Vandens, Vėjo ir Žemės nėra išimtis.

Vanduo žmogaus kūne tai kraujas ir limfa. Vėjas — tai kvėpavimas. O kūnas — tai Žemė.

Stichijų harmonija sukuria ypatingą kūno vibraciją, tai vadinama skambesiu. Paprasti žmonės to nemato ir negirdi. Melodija turi ir spalvą, kuri formuoja kokoną aplink žmogaus kūną.

Bet Stichijų harmonija kūne neįmanoma be valdymo, o valdymu užsiima protas. Dėmesio ne paprastas protas (ум), o protas tas, kuris su Šviesa (Разум – tai tas protas, kuris gimsta iš Šviesos susijungimo su Žeme;  ум – irgi verčiama kaip protas, bet tai jau kaip „sausa“ funkcija, negaunanti Šviesos ir Žemės energijos, išminties. vert.past.)

Apšviestas Šviesos – Ra, kuri palietė Žemę — Z, protas — tarsi kompiuteris, sujungtas su materialiu kūnu, pradeda teisingą vadovavimą (Ра З ум). Todėl apie Protą (tą, kuris apšviestas Šviesos) mes dar kalbėsime.

Tikėjimui ištikima Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    23.09.2019 at 10:12

    Šis straipsnis tik dar kartą patvirtina, kad mes esame Visatos dalis, kad mes turime gyventi harmonijoje ne tik patys su savimi, bet ir su mus supančia aplinka. Ačiū už žinias 🙂