Articles-Lat

Senie pagānu Slāvu Dievi

Slāvi, tāpat kā citas tautas, pirms kristietības ienākšanas bija savi ticējumi. Kā jebkura cita tauta, slāvi dievināja dabu un redzēja Dievu katrā dzīves sastāvdaļā. Pagāni! Tā priesteri viņus iesauca, un ļoti drīz šī iesauka pielipa, asociējoties ar kaut ko sliktu.

Tikmēr, pagānu tautas, pagāni, sludinot tautas ticējumus. Tautas ticējumos nav nekā slikta, tie veido tradīcijas, kuru pamatā ir noteikta tautas mentalitāte. Tautas reliģija ietver sevī daudz zināšanu par kosmoloģiju un dabu, bet vienkāršotā variantā, tautai.

Senie Slāvu Dievi kā personības, varēja būt kādu laiku uz Zemes, jo to nozīme un esība cieši iegāja krievu valodā. Piemēram,  krievu vārds «saticība» nāk no Dievietes Ladas, bet  vārds «Dzimtais» — no Dzimtas Dieva, viena no slāvu kulta Dieviem. Dzimtas koks tika dievišķots un, saprotot, ka ir senči, tam deva vārdu Dzimta. Jebkurā gadījumā, jebkādas tautas valodas formēšana notika ne bez Dievu iejaukšanās.

Slāvisms (vai Vienticība), šodien jau ir reliģija, bet slāvu kulta Dievu nav. Šaubaties? Paskaties apkārt.

Bet senči atstāja mums spēcīgu valodas enerģiju. Tā mēs mijiedarbojamies ar senču Spēkiem, pie tam katram tie ir savi. Priekšteči – arī ir senie Dievi. Ja esat slāvs, tad jūsu gadījumā slāviskie.

Bet, ticiet man, vēršanās pie Dieviem, caur apšaubāmiem rituāliem ar magiem, tempļiem, nav aktuāli un ir muļķigi. Jūsu senči mijiedarbojās ar jums caur Dzimtu, jums ir jāsaprot un jāiemācās ar viņiem sazināties. Diemžēl šodien slāvisms ir reliģija, kas ved cilvēku uz nabadzību un stulbumu, jo nabadzība un stulbums ir ierakstīti slāvisma reliģijā: kāds neizglītots vīrietis un neķitra sieviete, viņam bērzus lauzt, ​​bet viņai izjāties. Es nerakstu piedauzīgi, bet domāju, ka jūs saprotāt. Paskataties uz slāvu dzirām, un viss kļūs skaidrs.

Atkārtošos, seno slāvu dievu nozīme, ja esi slāvs vai slāviete (vairs nav tīrasiņu), ir tāda, ka viņi ir tavi senči, tev jāiemācās ar viņiem mijiedarboties.

Turpmākajos rakstos es arvien vairāk izklāstīšu Dzimtes un Senču tēmas.


Lasiet arī:

Senču noslēpums

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев