Расположение Духа
Articles-Ukr

Розташування Духу

(ориг. з російської. Расположение Духа)

Поговоримо про розташування Духа, таке стійке висловлення з двох слів закріпилося в російській мові не випадково. Але, щоб зрозуміти наскільки воно глибоко і інформативно, я поверну вас до початкового слова «розташування», на сьогоднішній день воно звучить саме так, але раніше, в період Віри, слово виглядало інакше «з рос. РАЗположение».

Саме в своєму первинному значенні це слово розкриває всю свою суть і міць — Розташування Раза. Нагадаю, Раз — первинна енергія на Землі. Люди схильні ототожнювати все енергії з образами, тому для людей Раз — це найперший Бог. Бог-творець, бо все інші Боги з’являються набагато пізніше.

Положення Раза показує активність тієї чи іншої речі, або людини. Якщо ми про когось або про щось говоримо, що він розташований там-то, значить, він привертає нашу увагу, а де увагу, там і енергія, а енергія — це потоки, потоки виходять від Раза. Виходить, РАЗположение — означає положення Раза!

Але, ми повинні піти ще далі і звернути свою увагу на фразу «РАЗположение Духа». Наш Дух прибуває в тілі там, де найбільш активна енергія Раза.

Правда цікаво і важливо це знати?

Ми обов’язково ще продовжимо про це говорити.

Правовірна Мати, Олена Полинь

Оставьте комментарий


Нет комментариев