Разговор о празднике
Articles-Li

Pokalbis apie šventę

Žodžių esmė jau seniai prarasta. Žodžių šaknys, rusų kalboje, pagal prasmę turėtų būti žodžių esme, tačiau taip nebėra.

Šiandien bus pokalbis (rusų kalboje „RAZgovor“) apie šventę (rusų kalboje „pRAZdnike“). Kai žodyje matome skiemenį RAZ, tai visuomet reiškia, kad tame žodyje yra pirminio Dievo (rusų kalboje Dievo „RAZ“) energija.

Pradėkime nuo pokalbio. „Razgovor“ (lietuviškai pokalbis) — tai bendravimas tarp žmonių, o
„govor“ (lietuviškai kalbėjimas) – tai asmeniškos kalbėjimo subtilybės. Pokalbio metu tarp žmonių susiformuoja energetinė sistema. Žmoguje esanti energija arba kibirkštys duoda impulsus į išorę, kas yra pirminio Dievo, rusų kalboje Dievo „Raz“, srovės. Būtent tai ir yra žodžio „razgovor“ (lietuviškai pokalbis) ištakos. Asmeniškos kalbėjimo subtilybės (rusiškai „govor“) su pirminio Dievo RAZ energija tarp žmonių. Gavosi nelabai tinkamas sakinys, tačiau paaiškinantis tiesą.

„Reč“ (lietuviškai kalba) – neabejotinai yra dovana!

Dabar pašnekėkime apie šventę. “Prazdnik” (lietuviškai šventė) – pirminio Dievo, rusų kalboje vadinamo “Raz” kelias, naudingas žmonėms ir didinantis energiją. Apie ką tai? Apie Gėrį. Žemišką naudą mes gauname per likimo įrankius, vienas iš tokių – šventė. Ypatingos Jėgos diena, dėl gamtinių reiškinių, socialinės šventės arba šeimos tradicijų (rusiškai „tRAdicij“, apie šitą žodį bus atskiras straipsnis). Šią dieną ypatingu būdu (rusiškai „obRAZom“) dengiamas stalas ir atliekama daugybė apeiginių veiksmų, kurie leidžia gauti žemišką naudą.

Šiandien šventė tapo nieko vertu šurmuliu, tradicijų nebeliko ir tik ne daugelis žino kas yra apeigos. Apie apeigas ir tradicijas aš papasakosiu kituose straipsniuose.


Tikrojo Tikėjimo Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment