Православие - единственная Вера
Articles-Lat

Pareizticība — vienīgā Ticība

Kāpēc es apgalvoju, ka pareizticība ir patiesā ticība? Jo, būdams filologs, es saprotu vārda būtību.

Pareizticība ( krievu valodā PRAVOSLAVIE) Pra ir Ra ceļš, Slavie ir jāslavina. Ko dara pareizticība un kāda ir pareizticīgās ticības būtība? Slavina Ra ceļu, kas nozīmē, Slavina Gaismas ceļu. Vai esat apmulsis?

Tad raksimies vēl dziļāk. Gaismas ceļš ir Saules gaismas ceļš cauri visām planētām. Gaisma, ejot cauri visām planētām, iekļūst mūsu vainagā, un prāta vietā mums ir PRĀTS. Vai jūs saskatījāt vārda būtību? Tādējādi, pagodinot Gaismu, mēs pagodinām spēku, kas padara mūs  par saprātīgiem.

Ko nozīmē uzslavēšana? Slava ir enerģijas veids, kas ļauj Spēkam augt ātrāk un produktīvāk. Tas ir, mēs patiesībā darām labāk sev.

Tagad mums jārunā par ticību. Raksts saucas “Pareizticība ir vienīgā ticība”, un viss tā ir. Ticība ir Ra (Gaismas) zināšanas, tas ir, zinot Gaismu, mēs to slavējam. Kā redzat, ar reliģijām šeit nav nekāda sakara.

Pareizticīgā ticība ir viena visiem, patiesa, un tai nav reliģiskas nozīmes, neatkarīgi no tā, vai tā ir kristiešu vai pat slāvu valoda.

Slāvu Rodnoverie tēma noteikti tiks izskatīta tālāk. Tikmēr varu teikt tikai to, ka slāvisms ir tas pats, kas kristietība, islāms un tā tālāk, reliģija.

Ir daudz reliģiju, bet Ticība ir viena. Nevajag reliģijām piesaistīt vārdus ar globālu būtību. Pareizticība un ticība —  vārdi, kuriem nav nekā kopīga ar kādu no reliģijām.

Esiet svētīti!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев