Лишние части тела
Articles-Li

Nereikalingos kūno dalys

Ar jūs žinote, kodėl dobermanams kupiruoja (apkerpa) uodegą ir ausis? Kad atitiktų standartus, parodai. Jie sako, kad ausis ir uodegą dobermanams reikia kupiruoti. Tačiau jau prieš kelerius metus žaliųjų organizacijos Vakaruose kovoja už tai, kad šunims ausų ir uodegos nebekupiruotų. Ir dabar tarptautinėse parodose kupiruotas šuo niekada nelaimės. Dar šunų augintojai kalba apie tai, kad kupiruotos ausys mažiau serga otitu. Kokioje gi parodoje eksponuojami egzemplioriai pavadinimu „žmogus“?

Juk žmones taip pat kupiruoja.. tinklapis ne 18+, todėl, manau, jūs suprasite apie ką aš. Kodėl jūs galvojate, kad religija tikrai žino, kad žmogus turi kažką nereikalingo? Ar gali pas žmogų, sukurtą pagal Dievo atvaizdą ir panašumą, būti kas nors ne taip?

Musulmonams apipjaustymas yra savotiškas tikėjimo simbolis, simbolizuojantis ryšį tarp jų ir Alacho. Vyras, turėjęs apipjaustymą, įvykdė valią aukščiausios dievybės ir sunito pranašo Muhamedo, tokiu būdu apsivalo nuo žemiškos bjaurasties.

Palaukite! Ar ryšys tarp žmogaus ir Dievo įvyksta nupjaunant kūno dalį? Labai keista situacija, kad su kuo nors užmegzti ryšį, reikia nupjauti kūno gabalėlį? Kad tapti skulptoriaus draugu, reikia nukirsti jo padarytos figūros gabalą? Žmonės! Pabuskite! Apsivalyti nuo bjaurasties Žemės? Tuomet reikia nupjauti liežuvį, ausis ir išdurti akis, tai tas minimumas, kuo jūs teršiate Žemę.

O jeigu dar prisiminti apie aukas kam? Tam, kuris yra Dievas. Apie jį mes dar pakalbėsime. Tai jūsų rankos suteptos krauju, protas kvailystėmis, o širdis ne meile. Dievas yra meilė? Keista pas jus meilė, žmonės. Kol jūs pjaustote savo kūną ir šventai tikite, kad taip pasakė Dievas, jūs neverti Tikėjimo, jūs religijos nelaisvėje.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    10.09.2019 at 10:29

    Religijos ne tik kūno dalis apkarpo, bet ir dar uždeda mums akinius, kad mažiau matytumėm. Gi dabar labai daug žmonių nešioja akinius, nes, anot gydytojų, blogai mato. Bet ar tikrai taip yra!