«Мы» - гости на Земле
Articles-Lat

«Mēs» esam viesi uz Zemes

Nesen es redzēju reliģisku līdzību, kur vecākais teica, ka viņam pat nav mēbeles, jo viņš bija tikai viesis uz Zemes. Lielais cilvēku skaits, kuri priecājas par šo līdzību, mani iemulsināja. Kā? Vai tiešām ir tik viegli aizvest cilvēkus prom no Patiesības: cilvēki ir Zemes iedzīvotāji!

Es vēlos jums uzdot tikai 2 jautājumus:

  1. Kādi viesi tavā mājā dzīvo 80 gadus? (Tas ir vidējais cilvēka vecums uz Zemes.)
  2. Vai tiešām jūs domājat, ka zemes svētības nav vajadzīgas?

Tie ir tikai divi galvenie jautājumi. Tikmēr es jums pastāstīšu par tiem.

Visi cilvēki nāk uz Zemes kā tās iedzīvotāji. Zeme mums dod ceļus, mājas un pārtiku. Mēs neesam viesi, bet pilntiesīgi iemītnieki. Pat putns iekārto sev ligzdu. Vai cilvēks saprāta ziņā ir īsāks par putnu?

Atcerieties Patiesību!

Cilvēks nāk uz Zemi, lai mācītos radīt, lai padarītu savus sapņus materiālus. No iecerētā nemateriālā viņš mācās materializēt, radīt.

Zemes svētību nedarīšana un noliegšana noved pie visas Ģintes nabadzības. Un viesa justība uz Zemes, jūms atņems visu. Līdzība, ko stingri iesaka reliģija, māca jums: vienaldzību, atteikšanos no pasaulīgā noteiktas Dieva valstības dēļ. Kāds dievs sūtīja savus vergus uz Zemi ka viesus, lai redzētu, vai tie izdzīvos?

Dārgie, jūs atnākušie, lai izaudzētu savu dvēseli ar darbiem, no šejienes cēlies vārds «augstsirdīgs» – tāds, kam ir liela dvēsele. Vecākais, kura līdzību visi lasīja, savu dvēseli nepacēla, viņš cieta, šīs ciešanas veltot reliģiskam egregoram. Viņa ģints kļuva nabadzīgs, un viņš neko nedarīja Zemes labā. Viņš cieta malā un devās uz citu pasauli. Domājot, ka atrautība no pasaules viņu noveda pie Dieva valstības. Nebūtu tik skumji, ja šis būtu viens stāsts, un vārds “svētais” netiktu pielipis tiem, kas nespīdēja, bet vienkārši cieta.

Lasiet rakstu «Kā kļūt par svēto»

Lai jums būs daudz zemes svētību, lai jūsu Ģints piepildīsies ar Spēku!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев