Рождество
Laiko ratas

Kalėdos

Pakalbėkime su jumis apie Saulės gimimo periodą, ir kodėl būtent tas periodas vadinamas Kalėdomis (rusų klb. Рождеством).

Nuo 20 gruodžio diena pradeda ilgėti, o naktis trumpėti, ir gamta pasitinka naują jauną Saulę. Energetiniame lygmenyje mes suprantame, jog Mergelė Mara (žiūrėkite straipsnį Atėjimas) pagimdo Šviesą – Rą, ir diena pradeda ilgėti.

Mergelės Šventykloje atsiranda jos pagimdytas sūnus – Ra, tai yra Šviesa. Metų Laikas pasuka amžiną ratą į naują energiją, į gimimo energiją. Šiuo Laiku įprasta atlikti apeigas gimimui naujo, kurių atgarsiai išliko būrimo tradicijose, nes „burti“ (rusų klb. гадать) reiškia duoti kelią. Га – kelias, дать – duoti. Būrimas padėdavo suprasti kaip veikti, tai reiškia, kokiu keliu eiti.

Su krikščionybės atėjimu, kalėdas pradėta minėti sausio 7 (stačiatikiai kalėdas švenčia sausio 7 d. – vert. past.), bet, jeigu žiūrėti iš energijų pozicijos, tai gimimo periodas ir aktyvios energijos Mergelės Gimdymas, tęsiasi nuo gruodžio 21 iki sausio 7 d.

Saulės Gimimas (Рождество) – ryškus reiškinys Laiko rate, ir labai energetiškai imlus įvykis žmonėms (lietuvių klb. „Kalėdos“ – tai Saulės sugrįžimo šventė – vert.past.) .

Tikėjimui ištikima Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев