Как зовут вашу Веру?
Articles-Li

Kaip vadinasi jūsų Tikėjimas?

Argi Tikėjimas tai dar ne vardas? Ir Tikėjimą galima dar kažkaip tai vadinti? Jis gali būti koks tai pagal tautiškumą, aiškinamąjį mokymą ir jo Dievo sampratą?

Žinoma, ne. Tikėjimas jis vienas, jo skirstymas pagal kokius tai požymius neleistinas.

Tikėjimas kaip gyvenimas, kaip Šviesos reiškinys, visiškai nepastebimas daugeliui todėl, kad Tikėjimu pavadino visas religijas.

Iš nakties gimsta rytas, rytas veda mus į dieną ir, užmiegant, dieną pakeičia vakaras, o vakaras vėl skęsta naktyje. Tai ciklai, sugalvoti ne mūsų, bet mes juos žinome ir neneigiame, nesakome kad tai gali būti kažkaip tai kitaip. Pavyzdžiui, po nakties ateina ne rytas, o vakaras. Todėl kad Tiesa viena, tikrovės mokymų negali būti daug.

Bet iš kur jie atsiranda?

Jie sukuriami žmogaus ir jeigu yra galimybė, per prievartą įbrukama.Tai ne paslaptis, skaitykite religijos atsiradimo istoriją.Pasistenkite kalboje ir mintyse aiškiai apibrėžti sąvokas Tikėjimas ir religija ir pamatysite, kad bus netgi kvėpuoti lengviau.


Tikėjimui ištikima Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    26.08.2019 at 12:04

    Ilgai gyvenome net nesusimąstydami, jog religija ir Tikėjimas tai nėra vienas ir tas pats. Bet dabar, kai žvelgi atidžiau, kai įsiklausai ir pajauti — tai visiškai skirtingi dalykai, kurie net negali būti lyginami.