Как стать Святым
Articles-Li

Kaip tapti Šventuoju

Šventumas nėra religinis nuopelnas. Šventasis yra tas, kuris apšviestas šviesa, tai yra jis gauna daugiau šviesos nei kiti. Šventasis žmogus nekenčia, jis turi energetinę galimybę padėti kitiems, tuo pačiu pats likdamas pripildytas.

Gaila, religijos visiškai pakeitė reikšmę šio žodžio, ir šventumo ėmė siekti kančių keliu. Reiktų paaiškinti, kad kančių keliu šventumas nepasiekiamas, kankinystė – tampa neatskiriama forma religijos egregoro maitinimo savimi. Nukentėti už Tikėjimą neįmanoma! Tikėjimas ne atmeta kančios, Tikėjimas kalba apie džiaugsmą ir gyvenimą, apie mirtį ir kančią pasakoja religija.

Tikėjimas ir religija dvi skirtingos sąvokos ir nereikia jų maišyti dėl nežinojimo.Taigi, Šventumas atsiranda būtent Tikėjime. Žmogus, po Gražėjimo apeigų, pradeda ne tik priimti Šviesos tėkmes, bet papildomai stiprina atitinkamų praktikų keliu, taip žmogus tampa Šventu!

Kodėl gi tai nuo jūsų slepia?

Todėl, kad tai naudinga valdymo shemoms, į kurias jūs patenkate savanoriškai, galvojate, kad tai jūsų Tikėjimas, bet keista pas kaimyną kitas Tikėjimas… Tiesiog Tikėjimas vienas — skleidimas Ra (Šviesos), o štai religijų daug, kaip ir galimybių pasikankinti už Dievą!

Tikėjimo vedlys, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    26.08.2019 at 17:08

    Religija mums visiškai kitaip pateikia Šventojo apibūdinimą ir iki šiol mes tuo tikėjome, net nesuprasdami jog tai melas. Kaip stipriai mums iki šiol buvo užrištos akys ir atimtas protas.