Как родилась Вера
Articles-Li

Kaip gimė Tikėjimas

Kad suprasti, kaip gimė Tikėjimas, mes turime pajusti Pasaulio statinį ( rusų klb. Мироздание), tai yra statinį, pavadinimu Pasaulis, kas dabar daugumai neįmanoma. Bet aš pradėsiu savo pasakojimą iš praeities.

Žmogus atsiradęs Žemėje kaip gyva būtybė, žinoma, suprato ir žinojo iš kur jis atėjo, ir kur išeis, jūs gi žinote savo tėvus. Bet jūs neprisimenate savo pro-pro senelių ir močiučių, žinoma žinote savo kilmę, bet tik iki kelintos kartos.

Tai štai pirmieji žmonės žinojo savo tėvus, tuos, kurie davė jiems kūnus ir žinojo gyvenimo taisykles, ką reikia daryti ir ko geriau nedaryti, kad gyventi. Tik prašau jūsų nemaišyti su biblijos rojumi, ten kalba ėjo apie vieno dievo inkubatorių, o žmonės Žemėje jau buvo.

Tai štai, žinodami gyvenimo taisykles, žmonės pažinojo Tamsą, nes iš jos atėjo, ir jie turėjo išmokti pažinti Šviesą, kas rusų kalboje žymimas žodžiu „Ra“, o jo prisilietimas su Žeme „Raz“, todėl ir po ovalo – nulio, Pradžių Pradžios arba Tamsos, mes pradedame skaičiuoti nuo Raz (rusų klb. Раз – vienas) arba Odin (skandinavų tradicija), apskritimas arba ovalas Tamsos simbolis, o taškas jame gimimas Šviesos Ra, prisiminkite astrologinį Saulės simbolį.

Bet apie viską iš eilės, juk šita tema atskiro straipsnio. Šviesos pažinimas vadinasi …Tikėjimas. Kaip matote, nėra joje nei dievų nei religijų. Štai taip gimė Tikėjimas, kaip Gyvenimas! Bet bėgant Laikui žmones būtinai reikėjo valdyti, taip pradėjo formuotis valstybės su kontrolės sistemomis ir religija tapo produktyviausia kontrolės sistema. Religija leido prirašyti įstatymų ir, kad juos vykdytų, įtraukti į dvasingumo kategoriją, padėti lygybės ženklą tarp dvasingumo ir religijos. Šventumas nustojo reikšti ypatingą Šviesos sutelkimą, labiau platesniu mastu, ir ėme nešti kančios kryžių, vardan kokios tai religijos.

Su Laiku žodį „Tikėjimas“ tvirtai prijungė prie visų religijų, o tikintysis tapo ne žmogus, kuris tiki į Šviesą, o tai reiškia Gyvenimą, o tas, kuris įsitraukia į kokią tai religiją. Supratimo pakeitimas praėjo sėkmingai ir žmonės patikėjo, juk Tikėjimas – tai gyvenimas, ir nieko, kad už jo slepiasi pavadinimai skirtingų religijų. Tikėjimas išnyko iš Žemės, Šviesa kaip gimimo aspektas  ir Tėvystės Jėga prarasta amžiams, o Tamsa kaip Mama (netgi žodžiuose vienas raidžių kodas (rusų klb. Тьма = Мать)) dėka religijų buvo susieta su blogiu, taip ir motiniška jėga buvo prarasta . Šimtmečių gilumoje paskendo Tikėjimas, o dabartyje Žemėje tvirtai atsistojo religijos. Bet atgaivinę Gyvenimą ir žinias leidžiančias Gyventi, o ne egzistuoti, mes vėl turime prisiminti Tikėjimą, jo Pradžių Pradžią, be religinių priedų, Tikėjimas negali būti kažkoks, tai tiesiog Tikėjimas ir jis visiems vienas!

Tikėjimui ištikima Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    26.09.2019 at 15:27

    Žinote, dabar susimąsčiau — juk mano dukrytė būtent Tamsoje prigludusi prie manęs jaučiasi saugiausiai ir ramiausiai. Tamsa ir mama — štai kas yra jos prieglobstis. Ačiū 🙂