Как избавиться от бедности
Articles-Li

Kaip atsikratyti skurdo

Skurdo priežasčių yra daug. Nuo giminės problemų iki Jūsų pačių pinigų atsižadėjimo. Daugelis bijo skurdo, o baimė kaip tik dar labiau pablogina situaciją. Iš tikrųjų tokiu būdu mes mintimis patys jau kuriame sau ateitį, kurioje bus blogai.

Pradėkime nuo vienos pagrindinių skurdo priežasčių. Ar Jūs kada nors atsižadėjote pinigų? Prieš atsakydami gerai pagalvokite. Jeigu Jūs esate kokioje nors religijoje, tada vienareikšmiškai
atsižadėjote. Pasiskaitykite apie savo religiją, apie tai yra daugybė įrodymų. Pavyzdžiui, Jėzus aiškiai pasakė, kad reikia pasitraukti nuo viso kas užgyventa, taip pat ir pinigų (tiksliau, atiduoti krikščionių bendruomenei), taip pat ir nuo artimųjų (tai dar viena tema, apie kurią kalbėsime).

Apskritai, žmogus priimdamas religiją, sutinka būti neturtingas, atsisakyti pinigų.

Taigi, priimdami religiją, pinigų atsisakymą jau atlikote, net gi be savo noro. Jūs man pasakysite, o kaip gi turtingi religingi žmonės? Apie tai bus atskiras straipsnis, jie investuoja savo pinigus į
religijos plėtrą, o Jūs neturite tokių pinigų, todėl naudos iš jūsų yra mažai, tai nors ir tuos paskutinius iš Jūsų pasiimti reikia.

Skurdas rusų kalboje yra „bednost“ ir kilęs iš žodžio „beda“, lietuviškai „bėda“. Taip, skurdas yr katastrofa ir ne kitaip.

Turtas rusų kalboje yra „bogatstvo“ ir kilęs iš žodžio „Bog“, lietuviškai „Dievas“. Bet va iš kokio Dievo? Akivaizdu, kad ne iš religinio. O gi kilęs iš Jėgos Šviesos Srovių „Raza“ ir Protėvių. Ar
daug apie tai žinote? Esu tikra, kad nieko. Ir apie tai, kaip įmanoma pritraukti pinigus, ir kaip tai padaryti tinkamai – taip pat nieko.

Žmogus sugrįždamas iš religijos atgal į Tikėjimą, tampa turtingas tiek materialiai, tiek ir dvasiškai. Skurdo baimė jo nebejaudina, nes dabar jam pavyksta pritraukti prie savęs pinigus.

Kiekvieno žmogaus pasirinkimą lemia žinios. Aš nežinojau ir atsižadėjau nuo pinigų, o dabar 7 kartos dėl to gali turėti finansinių problemų. Aš dovanoju Jums žinias, o tai yra didžiausia dovana, nes žinios keičia gyvenimą.

Dabar apmąstykite straipsnį ir atsakykite į klausimą. Ar esate pasirengęs pritraukti ir priimti pinigus į savo gyvenimą? Ar esate pasirengę atsisakyti religijos ir sugrįžti į Tikėjimą? Jei pasiruošę, laukiu Jūsų.

Apeiga „Krašenije“ sugrąžins tai, kas Jums priklauso.

O aš papasakosiu apie tai, ką Jūsų Dvasia sugebės prisiminti, ir tada Jūs suprasite, kaip didžiulė apgaulė iš Jūsų atėmė viską. Šiame straipsnyje mes kalbėjome tik apie pinigus, bet taip pat papasakosiu ir apie sveikatą, meilę, na ir, žinoma, dvasingumą.

Pradėkite mokytis Tiesos.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев