Articles-Lat

Kā sākt dzīvot?

Šajā rakstā es detalizēti runāšu par krašenie un to, kā krašenie atgriež cilvēku dzīvē. Bet es gribu uzreiz atzīmēt, ka reliģiskie rituāli un zvēresti šeit ir pilnīgi nepiemēroti. Gluži pretēji, krašenie ļauj noņemt solījumus un to uzliktās dzīves grūtības.

Apskatīsim, kas ir Dzīve.

Dzīve ir tad, kad enerģija, savienojoties ar Zemi, dzemdē dievišķo. Daudz un nekā. Kurš ka sapratīs manis rakstīto. Mēģināšu paskaidrot savādāk. Vienkāršāk. Cilvēks nāk uz zemi dzīvot. Dzīvot nozīmē izkopt Dievu sevī uz Zemes enerģijas rēķina. Tas ir, persona ieradās jau ar noteiktiem datiem. Apvienojot šos datus ar Zemes enerģiju, cilvēks sāk sevī audzēt Dievu, bet ne reliģiozu, protams (dzīvei nav nekāda sakara ar kādām reliģijām).

Tātad, kā ir audzināt Dievu sevī?

Mācīties radīt ko jaunu, izdarīt atklājumus, izzināt radīšanu ar fizisku darbu palīdzību un enerģētiski. Visa šī tēma ir ļoti dziļa, un mēs par to runāsim vairāk. Turklāt, lai to izdarītu, jums nav pastāvīgi jāapmeklē baznīcas, jāveic reliģiski rituāli vai jādod reliģisks zvērests, kas personai ir grūts par viņa lūgumrakstu. Galu galā patiesībā cilvēks mijiedarbojas ar Zemes informāciju caur prātu.

Ņemiet vērā, ka mēs runājam par Prātu (krievu valodā- RAZUM), nevis prātu (krievu valodā-UM). Prāts(um) ir smadzeņu funkcija. Tas ir ķermenī cilvēka eksistences nolūkā, lai saprastu, kad ēst, gulēt, iemācīties staigāt, runāt utt., kā to darīt. Nu, es domāju, ka jūs saprotat … Un Prāts (razum) ir VIENREIZ raz un prāta kombinācija. Raz ir primārais Gaismas Dievs, dodot cilvēkam iespēju kļūt par Dievu. Uzmanību, es atkārtoju vēlreiz: šeit nav runa par reliģisku dievu.

Lai saņemtu Gaismas enerģiju, cilvēks pēc iziešanas no Tumsas (piedzimšanas) tiek iepazīstināts ar Gaismu. Šo rituālu sauc par Krašenie , un tam nav nekāda sakara ar reliģiskiem rituāliem, kas pārrauj saikni ar Gaismu un Tumsu (veicot reliģiskos rituālus, tevi nogalina reliģijas egregors).

Krašenie dod prātam Raz, kas nozīmē, ka prāts(um) kļūst par Prātu (razum). Tagad jūs neesat biorobots, jūs esat cilvēks. Jums ir dota dzīvība, kas nozīmē, ka esat gatavs kļūt par Dievu. Vai arī jūs domājat, ka jūsu dvēselei savā attīstībā ir galējs punkts, proti, cilvēka ķermenī? Un tad ko?

Nākamais ir Dievs. Bet cilvēki atkal un atkal piedzimst cilvēka ķermenī.

Ko dara Krašenie? Konkrēti ko?

  1. Uzlabo veselību.
  2. Uzlabo finanses.
  3. Uzlabo attiecības.

Krāsošana ir Ra straumju iegūšanas rituāls, tas ir, jūs noņemat plīvuru, kas neļauj jūsu prātam kļūt par saprātu. Krāsošana noņem visus reliģiskos solījumus, zvērestus un zīmogus. Vienā no nākamajiem rakstiem es runāšu par zīmogu, solījumu un zvēresta bīstamību.

Jūs varat doties cauri krašenie, noklikšķinot uz saites.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев