Articles-Lat

Kā pareizi meditēt

Lai atbildētu uz jautājumu «kā pareizi meditēt», man jums jāpaskaidro, kas ir meditācija, kāpēc tā ir nepieciešama un kāds ir tās galvenais mērķis.

Kā pareizi meditēt?

Budisma reliģijā meditācija ļauj atbrīvot smadzenes no domām un pārnest savu apziņu novērotāja stāvoklī. Budisma reliģija sludina ne dalību dzīvē, bet gan tās novērošanu. Meditācija ir enerģijas attīrīšana caur nepiedalīšanas un atbrīvošanas  sistēmas izzināšanu. Cilvēks kļūst par instrumentu Budismā, Hinduismā un Krišnaitu izejošajā reliģijā. Nirvāna – lūk kur ir jātiecās. Atšķirībā no kristiešiem, musulmaņiem, katoļiem un ebrejiem, budisti netiecas uz ciešanām Dieva valstības dēļ, bet gan uz izejas no samsāras rata (atdzimšanas pēctecības). Starp citu, jūdaisma reliģija un tās atvasinājums — kristietība, islāms un katolicisms noliedz reinkarnāciju.

Krievijā meditācija kā parādība kļuva pazīstama ne tik sen — līdz ar literatūras par jogu un pašattīstību atnākšanu grāmatu plauktos.

Meditācija pat ieguva jaunu nozari, tādu kā dinamisko meditāciju, kur cilvēks ne tikai atbrīvojās no domām, bet, piemēram, aktīvi dejoja.

Meditācijas sākotnējā jēga enerģijas attīrīšanai — apziņas aiziešana no materiālās pasaules un tās virzība, kur tas ir nepieciešams. Apziņa – tā ir kopīga izpratne. Tātad, mēs iegūstam iespēju kopīgi ar kādu zināt. Un tas, ko zināt un ar ko kopā, jau ir galvenais dzīvē un meditācijā.

Tātad, kā pareizi meditēt?

Izvirzījām uzdevumu – savienoties ar apziņu ar kādu. Ar ko? Ja nezināt, tad ir pāragri nodarboties ar meditāciju. Vēršam savas domas pie Viņa un savienojamies ar apziņu ar Viņu.

Kāda ir meditācijas bīstamība?

Savienoties ne ar īsto un saņemt iemiesojumus.

Zaudēt sazemējumu un zaudēt pasaules labklājību, tādu kā nauda, ģimene, nekustamais īpašums.

Rezultātā meditācija nav prāta atbrīvošana, ko mācīja neziņām. Tas ir nopietns darbs ar apziņu, pateicoties kuram cilvēks saņem jaunu apziņas stāvokli. Lūk kāpēc ir nepieciešama meditācija.

Vai vēlaties sākt nodarboties ar meditāciju?

Atcerieties, ka meditācijai ir nepieciešams:

  • Skolotājs.
  • Izpratne, ar Ko jūs savienojaties.
  • Spēja sazemēties pēc meditācijas.

Ja jūsu izvēlētais skolotājs runā par prāta atbrīvošanu no domām, kaut ko sludina par nirvānu un ir jebkuras reliģijas piekritējs, jābēg no šāda bēdu skolotāja. Ja jūs vēl nesaprotat, ar Ko savienoties un kā sazemēties, pagaidiet ar meditāciju. Sāciet ar jautājumu “Kas? Kas ir šis cilvēks, ar kuru jūs vēlētos savienoties? »

Lasiet arī:

Aura

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев