Как раскреститься
Articles-Lat

Kā noņemt kristību

Kristību noņemšana (krievu valodā – RASKREŠHENIE) ir viena no mūsdienu modes tendencēm kristietības pamešanai. Apskatīsim, kas ir kristības noņemšana, cik tās ir bīstamas un vai ir iespējams to izdarīt?

Kristību noņemšana nozīmē noņemt kristību, izmantojot rituālu, kas saistīts ar ieiešanu slāvu reliģijā (slāvisms, Rodnoverie). Cilvēks, kurš sevi visbiežāk dēvē par burvi, kristības noņemšanas laikā dod cilvēkam vārdu, kā simbolu ieiešanai jaunā reliģijā. Gandrīz vienmēr slāvismu jeb Rodnoverie cilvēks neuztver kā reliģiju, un būdams pēc noņemšanas rituāla ir pārliecināts, ka atgriezies no svešas un sliktas reliģijas pie saviem dzimtajiem dieviem.

Slāvisms ir reliģija, kas aktīvi sāka savu izaugsmi 1980. gadā un joprojām ir jauna un zaļa. Turklāt daudzas zināšanas šajā jomā ir zaudētas un iznīcinātas. Tāpēc pārtaisījums strauji aug un viegli iesakņojas, jo slāvisms darbojas uz patriotismu un tieksmi pie dabas. Kāpēc es to rakstu? Pēc kristības noņemšanas rituālu, cilvēks atsakās no kristietības un pāriet uz slāvisma reliģiju, un tas vienmēr ir sodāms.

Kāds sods tiks piemērots cilvēkam, ja viņš nolems noņemt kristības?

  1. Naudas zaudējums.
  2. Ģimenes zaudēšana.

Tie ir divi galvenie punkti, bet kopumā to ir vairāk. Reliģiju un enerģiju likumu nezināšana neatbrīvo jūs no atbildības. Ieejot reliģijā, jūs kļūstat par tās ķīlnieku uz visiem laikiem, pāreja no reliģijas uz reliģiju rada jaunus parādus.

Kristības noņemšana ir nospļaušana, kristietības noliegšana. Un šī reliģija jums to nekad nepiedos.

Ko darīt?

Neskraidīt pa reliģijām, neeksistēt ilūzijās, bet atgriezties pie pirmsākumu sākuma – pie Dzīves. Un sākumam ir Vārds – Ticība!

Nē, tā nav reliģija. Visas reliģijas vārdu Ticība uzskata par sava veida objektu, un ģenētiskajā līmenī jūs sākāt uzskatīt reliģiju par garīgu, morālu dzīves sastāvdaļu. Salīdziniet divus vārdus, kā tie rezonē dvēselē. Ticība … silti, labi. Reliģija … jau ir kaut kas cits. Atcerieties, ka ticībai nav nekā kopīga ar reliģiju. Nejauciet divus pilnīgi atšķirīgus jēdzienus.

Ticība ir Ra zināšanas. Daudziem Ra asociējas ar pagānismu, tādām nīstām reliģijām, un tāpēc uzreiz tiek noliegta.

Ra ir Gaisma, kas izplūst no Saules, iet cauri visām planētām un iekļūst cilvēkā. Bez Ra nav augsta prāta, bet ir tikai prāts. Tas ir, cilvēks rīkojas pēc pavēlēm un instinktiem, bet viņš pats nevar domāt. Lai gan tajā pašā laikā viņš nepamana, ka ir marionete, viņš pastāv pēc principa «kā visi».

Pagānisms — dažādu tautu vietējās reliģijas. Ne sliktāk par mūsdienu pasaules reliģijām.

Tāpēc nekrītiet uz maldināšanu. Tagad atgriezīsimies pie kristībām. Mēs jau esam noskaidrojuši, ka jūs varat noņemt kristību.

Tātad, kāpēc tik daudzi cilvēki vēlas noņemt kristību?

Jo kristības ir jūsu dvēseles un miesas ķīla kristietības reliģijai. Kāpēc tas ir bīstami?

  1. Veselības zudums.
  2. Ciešanas.
  3. Tavas gribas vietā tagad ir protēze- reliģiska griba.
  4. Vispārējā Gara vietā reliģijas gars.

Tas ir minimums, ko tu visbiežāk nesaproti. Es to izteikšu vienkārši. Ar kristību jūs piekritāt mūžīgi kalpot reliģijai, apņēmāties ciest un slimot, jo tas ir nepieciešams saskaņā ar kristietības reliģiju.

Izejot no visām šīm briesmām jeb, precīzāk, no cilvēka iznīcināšanas, rodas vēlme kaut kā noņemt kristības un cilvēki ieiet jaunā reliģijā, atkal uzliek vergu apkakli, bet ar citu.

Atgriešanās pie Ticības ir vienīgā lieta, kas atbrīvojas no kristībām un visām citām reliģiskām iesvētībām.

Krašenie ir veltījums Gaismai, līdzīgs rituāls iepriekš tika veikts bērna piedzimšanas brīdī, lai izgaismotu cilvēka ceļu. Šai ceremonijai nav nekāda sakara ar reliģijām. Un pats galvenais, nesodāms, jo ​​ticība ir dzīves pamats, un reliģija tai neies pretī!

Krašenie veicu es un mana meita, neviens cits. Krašenie ir atgriešanās pie Ticības, nevis vienam, bet vienam visiem. Saule atkal sāks jums dot Gaismu, parādīsies Prieks un Saprāts.

Vai joprojām ir jautājumi? Rakstiet. Es jums pastāstīšu visu par Krašenie

 

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев