Живая Земля
Articles-Li

Gyva Žemė

Nejaugi kas nors dar abejoja tuom, kad mūsų Žemė yra gyva? Manau, kad ne. Bet kaip Žemė bendradarbiauja su žmogumi? Čia nuomonių daug, bet Tiesos nėra. Todėl šiandien kalba apie Tiesą.

Žemė, būdama po mūsų kojomis, nuolat teikia mums energiją, kuri vadinasi Gyvybė, iš esmės, judėjimo energija, tai yra visų organų funkcionavimas, bet, štai nesėkmė, energija išsiskiria iš Žemės mums, kai mes pateikiame atitinkamą prašymą.

Prašymas Gyvybės yra ne kas kita, kaip srovės, įeinančios per mūsų viršugalvį, pereidamos per visą kūną (srovių kanalai kinų medicinoje vadinami meridianais), srovės pereina į Žemę (įsižemina), o Žemė mums dovanoja Gyvybę, kuri jau per kojas eina į viršų per visą kūną.

Srovių skaičius tiesiogiai veikia Protą, kuo mažiau srovių, tuo kvailesnis žmogus. Gyvybės kiekis veikia ir sveikatą. Šiuolaikinio žmogaus energijos srautas pažeistas, ir labai seniai, nes, atėjus religijoms, Tikėjimas yra visiškai pamirštas.

Išeikite į lauką ir pabandykite pajusti, kiek energijos patenka per viršugalvį, ir ar pereina ji per visą kūną, ar jūs nejaučiatės nieko.

Laukiu iš jūsų laiškų po straipsniu


Tikėjimui ištikima Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


2 комментария

 • vilmara
  26.08.2019 at 12:01

  Kai šitiek laiko esame atidavę save religijos žinion, sunku jausti tai, ką turėtume jausti iš prigimties — gyvybinės energijos tekėjimą. Labai gaila, bet aš to nejaučiu 🙁

  • lina
   27.01.2020 at 03:03

   Jauciu ta energija. Kaip? o gi labai paprastai. Kiekviena diena isejusi is namu, uzverciu akis I dangu, ir nesvarbu, koks tai oras, paros laikas, man nuotaika pakyla, jauciu energijos pilna.
   Labai daznai, vaikstant po miska, norisi medi apkabinti(nenormali trauka) ir apkabinu, pastoviu ir dar pasneku su juo…