Articles-Ukr

Господи, помилуй!

 «Господи, помилуй», таке звернення часто можна почути серед релігійних людей, і ніхто не замислюється, до кого і яке звернення.

Господь як батько, адже саме як Творця його сприймають релігійні люди. А тепер гляньте на цей вислів зі сторони. Ви собі уявляєте, щоби ви до своїх батьків звернулися «помилуйте»? Авжеж, ні! До кого ж звертаються з проханням про помилування? Звичайно до судді!

Так ось, Господь зовсім звичайно не творець, а саме суддя, судити він може не всіх, а лише тих, хто прийшов на його суд. На суд до бога релігійного, звичайно, що за життя, що після смерті, потрапляє паства цієї самої релігії, чиєю головою і є цей господь. До речі, про те, як він судить, інформація власне і не приховується.

Отже, покарання релігійного бога:

 1. катастрофи;
 2. тортури;
 3. відбирання найрідніших і найближчих;
 4. в’язниця;
 5. хвороби й супутні муки;
 6. загибель за жорстоких умов;
 7. згвалтування;
 8. побиття;

і багато іншого.

Про те, що господь насилає проказу, вбиває дітей, описано ще в торі, відповідно і скопійованих із тори — біблії та корані. Там же ми можемо ознайомитися з тортурами пекла. Нікого не бентежить, що господь катує своїх дітей за життя й після смерті?

Також ми не повинні забувати про монастирські в’язниці. Саме монастирські в’язниці найжорстокіші, людину тримали в темряві, навіть інколи в ямах, у зігнутому положенні, не маючи можливості розігнутися, додатково прикутий. Живу людину з’їдали щури і хробаки, але життя в ньому підтримували до останнього, даючи воду і трохи їжі (помиї), завдання було, щоби людина від страшних мук зійшла з розуму.

На померлі, скручені й понівечені тіла дивитися здоровій людині було неможливо, а ченці дивилися на їхні муки! Люди, що моляться цьому богу, кому служать наразі монахи й попи? Ви взагалі розумієте, кого на милість благаєте?

Минуло багато років, але й досі писання, з описом садизму, є «святими», а релігійні фанати стверджують, що їхній бог є любов. Чому? Тому, що релігійним людям забороняється мислити, вони всі мають підселення й навіть не помічають, що їхні страждання є покаранням їхнього бога.

За що карає релігійний бог:

 1. не віддаєте багато грошей на утримання релігії;
 2. живете мирським життям і мало служите Богу;
 3. в думках допускаєте, що його дії невірні;
 4. ходите до лікарів;
 5. вивчаєте науку (будь-яку);
 6. займаєтеся любов’ю для задоволення;
 7. хочете або отримуєте задоволення від життя;

і багато іншого.

Як бачите, будь-кого покарати легко, простіше карати велику кількість людей одразу (наприклад, Беслан), або цілу родину … Загалом, бузувірства на Землі тривають, поки є суд і суддя, а також ті, хто готові просити і благати «Господи, помилуй».

Якщо ви готові зачинити двері до залу суду, звільнивши своє життя і смерть від суду, то я чекаю вас на Крашенні.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев