Adam and Eve
Articles-Li

Gimtoji nuodėmė

Taip keista, bet religija mus moko, kad kiekvienas nuodėmingas jau nuo gimimo. Kodėl gi religija tai sako apie vaikus? Nuodėmė – tai antspaudas, kuris žmogui transliuoja kaltės energiją. Nuodėmė – tai blogai, tu padarei kažką pats to nežinodamas, todėl kaltas.

Kaltė griaužia žmogų iš vidaus ir jis jau neturi teisės į džiaugsmą ir laimę. Kaip lengvai ir nevaržomai jums įdiegė programas… kyla klausimas, kodėl?

Viskas paprasčiau, nei galvojate. Prisiminkite jums nusikaltusį šuniuką, — ką ten šuniuką, tiesiog bendradarbį, vaiką, ką tik norite — kaltasis jaučiasi nepatogiai ir stengiasi jums įtikti, nes kaltė graužia. Tą patį nesąmoningai daro žmonės – žmonės stengiasi įtikti. Bet gi kam? Savaime suprantama, savo Dievui.

Jie jo akyse nematė, bet žino aiškią taisyklę, kad Šventaisiais tampa tie, kurie kentėjo. Kitoje religijoje Dievas myli tuos, kas dėl jo žudo. Sutvėrėjas nenori, kad jo kūrinius žudytų, vadinasi, Dievas, dėl kurio kenčia ir žudo, tikrai ne Kūrėjas. Bet kas gi jis? Apie tai mes dar kalbėsime.

Tikrojo Tikėjimo Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев