Кон Рода
Articles-Li

Giminės įstatymai

Į Žemę atėjus religijoms, Giminė buvo užmiršta ir tik visai neseniai, sugrįžus slavinizmo religijai, buvo prisiminta. Slavinizme yra paminėta Giminė. Tačiau tik paminėjimas rezultato neduoda, tuo labiau, kad ši religija yra „basakojė“ (tiems, kam reikalinga skurdo energija).

Kiekvienos Giminės viduje formuojasi taisyklių rinkinys, kuris vadinasi Giminės Įstatymais. Tokį taisyklių rinkinį kuria vyriausieji asmenys, esantys Giminėje. Dabar pats Laikas paaiškinti Giminės ir Dinastijos skirtumus, atsižvelgiant į tai, kad žodis Dinastija ne visai rusiškas. Nors kai žodis papuola į rusų kalbą, jis įgauna būtent rusišką esmę.

Dinastija — tai kelios kartos, kurios vykdo ir plečia veiklą, kokioje nors srityje ir tai joms atneša turtus.

Giminė – šeimos, sutvirtintos giminystės principu. Svarbu atkreipti dėmesį, kad pamiršta Giminė į Dinastiją niekada neišaugs. Norint tapti Dinastija reikia prisiminti Giminę ir pradėti joje veikti. Jeigu Jūsų Giminė yra religijos įkaitė, tuomet, deja, nieko nebus. Todėl veiksmų planas yra toks:

  1. Pasitraukimas iš religijos į Tikėjimą per ritualą „Gėris“ (rusų k. „Krašenije“).
  2. Giminės Įstatymų sukūrimas.
  3. Giminės Herbo sukūrimas.
  4. Šnekėjimo įpročių pakeitimas į geresnę pusę, naudojant stiprius ir taurius žodžius.
  5. Naudos davimas savo šeimai, Giminei, šaliai ir Žemei.

Čia pateiktas pats minimumas veiksmų, ką reikėtų padaryti.

Kaip sukurti Giminės įstatymus?

Giminės įstatymai, tai vidinės tiesyklės. Paanalizuokite ar pas Jus yra tokios taisyklės ir ką jos suteikia šeimai, ar džiaugsmą ir naudą, ar nieko. Giminės Įstatymai turi gerinti šeimos gyvenimo kokybę ir privalo būti visų priimti.

Kils klausimų — rašykite!


Tikrojo Tikėjimo Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment