Расположение Духа
Articles-Li

Dvasios buvimo vieta (išsidėstymas)

Pakalbėkime apie Dvasios išsidėstymą ( rusų klb. расположение), tokia darni dviejų žodžių išraiška įsitvirtino rusų kalboje ne atsitiktinai. Bet, tam kad suprasti, kokia ji gili ir informatyvi, aš grąžinsiu jus prie originalaus žodžio „išsidėstymas“ (rusų klb. «расположение»), šiandien jis skamba taip, tačiau anksčiau, Tikėjimo laikotarpiu, žodis atrodė kitaip «РАЗположение» (lietuvių kalboje – Pirma (PRAdinė) padėtis (vertėjo pastaba)).

Būtent savo pirminėje reikšmėje šis žodis atskleidžia visą savo esmę ir galią – Išsidėstymas PRAdžios (rusų klb. Расположение Раза). Primenu, Raz ( rusų klb. Раз) — pirminė energija Žemėje. Žmonės linkę visoms energijoms priskirti vaizdus, todėl žmonėms Raz — tai pats pirmasis Dievas. Dievas — kūrėjas, nes visi kiti dievai pasirodo daug vėliau.

Raz‘o padėtis parodo konkretaus daikto ar žmogaus aktyvumą. Jei mes kalbame apie ką nors ar apie kažką, kad jis išsidėstęs ten tai, tada jis patraukia mūsų dėmesį, o ten, kur yra dėmesys, ten yra energija, o energija — tai srovės, srovės ateina iš Raz‘o. Gaunasi, Išsidėstymas (РАЗположение) — reiškia Raz‘o padėtį!

Tačiau mes turime eiti dar toliau ir atkreipti savo dėmesį į frazę „Dvasios Išsidėstymas“ («РАЗположение Духа»). Mūsų Dvasios padėtis kūne ten, kur labiausiai aktyvi Raz‘o energija.

Tikrai įdomu ir svarbu tai žinoti?

Mes būtinai toliau apie tai kalbėsime.

Tikėjimui ištikima Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    23.09.2019 at 10:17

    Tikrai labai įdomu, ir labai norisi sužinoti kuo daugiau, nes apie tai dar niekas niekada nekalbėjo ir nepasakojo. O po tokių straipsnių susimąstai ir supranti, kad tikrai, tai taip ir yra. Ačiū už teikiamas žinias, ačiū už atvertas akis 🙂