Духовный рост
Articles-Li

Dvasinis augimas

Asmenybės dvasinio augimo kelias yra sunkus ir sudėtingas.

Šiame kelyje jūs sutinkate „guru“, „mokytojus“, religiją ir kt. Tačiau visa tai tik sukelia chaosą, o ne asmenybės augimą. Atsitinka dar blogiau — tai sukelia negrįžtamų neigiamų padarinių psichikai ir  visoms žmogaus gyvenimo sritims. Tačiau žmonės nori žinoti ir rizikuoja vėl ir vėl ieškodami tiesos. Kažkas dvasiniame asmenybės augime mato svarbą jų žemiškajam gyvenimui ir po jo. Kiti žengia dvasinio augimo keliu, norėdami pabėgti nuo realybės. Nors ne visi turi noro vystytis, bet daugelis žmonių vis tik tokį norą turi.

Norėdami suprasti ir saugiai pradėti dvasinį žmogaus augimą, turime išsiaiškinti dvi pagrindines sudedamąsias dalis.

Asmenybė ir Dvasia

Dvasingumas daugeliui asocijuojasi su religijomis, ir tai iš esmės neteisinga. Religijose yra diev dvasia, tai yra to religinio dievo dvasia, kurią skelbia jūsų pasirinkta religija. Bet Jūs ieškote savo
dvasinio augimo kelio, o ne galimybės padėti tam tikrai religijai. Religijos susirinks šalininkus ir be Jūsų pagalbos.

Dvasingumas pirmiausia yra Dvasios Jėga. Dėmesys kreipiamas ne į dievo, bet į Jūsų Dvasią. Priimdami bet kurią religiją, atliekami ritualą (krikščionybėje tai krikštas), Jūsų Dvasia pakeičiama dievo dvasia. Dabar Jūs, kaip neįgalus asmuo, turintis protezą, nebegalite dvasiškai augti. Juk  amputuota koja neatauga, dvasia taip pat neatsiras! Kartu, griežta, bet tai tiesa.

Dabar prie asmenybės

Asmenybė — grūdas sieloje, augantis su kiekvienu įsikūnijimu. Iš čia kilęs rusų kalbos žodis „velikodušyj“ – didinga Dvasia. Tačiau augimui jai reikia dvasios, Jūsų tikrosios, o ne religinės. Darome pagrįstą išvadą. Jokioje religijoje niekada nebus dvasinio ir asmeninio augimo.

Norisi Jūsų paklausti, ar Jūs jaučiate savo asmenybę?

Tiems, kurie nori susigrąžinti savo Dvasią, rasti kelią ir pradėti asmenybės augimą, aš atlieku apeigą „Krašenije“. Kas tai per apeiga galite paskityti kitame straipsnyje

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев