Аура
Articles-Lat

Aura

Šodien mēs runāsim par auru. Kā veidojas aura un kā iemācīties to saskatīt. Bet ne viss kopā. Cilvēka aura (grieķu «elpa») vairākos dažādos ezotēriskos uzskatos un austrumu reliģijās ir cilvēka dvēseles un gara izpausme.

Auras interpretācija

Reliģiskajās un ezotēriskajās tradīcijās un leģendās aura ir mirdzums ap cilvēka galvu un visu ķermeni. To var uzskatīt par īpaša, mistiska spēka pazīmi.

Mistiskajā literatūrā tas aprakstīts kā redzams tikai ar virsjutēju uztveri, starojošu ovālu formu, kas ieskauj visu cilvēka ķermeni, tēlotājmākslā — halo, halo.

Ezotērikā, parapsiholoģijā un jaunajos laikmetos šī ir joma, kas ieskauj cilvēka ķermeni kā oreols un sastāv no vairākiem savstarpēji saistītiem slāņiem, kas parasti attēloti dažādās krāsās.

Dažos gadījumos uztveres parādības, ko izraisa patoloģijas, ko pavada subjektu sinestētiskie stāvokļi, viņi interpretē kā «cilvēka auras redzēšanu».

Rietumu (katoļu) un austrumu (pareizticīgo) kristīgās mākslas darbos oreols nav saistīts ar auru: Rietumos oreols simbolizē atalgojumu, kas svētajam tiek piešķirts no augšas par taisnību; austrumos oreols ir mirdzuma aplis, svētā sejas apgaismības zīme. Ir pareizticīgās kristietības attēlojums, saskaņā ar kuru ikonu nimbs ir Favoras gaismas attēls, kas izplūst no svētā.

Tāda ir auras definīcija dažādos avotos. Bet mēs esam ieinteresēti tikt līdz apakšai un tikt līdz apakšai.

Auras būtība

Aura, krievu valodā, kokons, kurā atrodas cilvēka ķermenis, kā olā. Aura, saukta arī par kokonu, veidojas no planētu plūsmu un no cilvēka izplūstošo enerģiju pamata, uz to ietekmē arī cilvēka dzīves vieta, ēdiens, domas un vide. Aura ir mainīga un nav statiska. Auras krāsa cilvēka labā stāvoklī satur visu krāsu spektru. Mūsdienu ierīces auras fotografēšanai, protams, izklaide, jo tām ir pilnīga neatbilstība realitātei.

Aura ap svētā galvu nemaz nav aura, kā raksta dažādi interneta avoti. Oreols, kas veidojas, iegūstot (iegūstot) lielu daudzumu enerģiju no planētām, ko sauc par Ra. Svēto tēls ar oreolu ap galvu cēlies no seniem laikiem, kur Svētais nav baznīcas tēls, nevis moceklis un nevis cietējs, bet gan Persona ar īpašām zināšanām, kas palīdz iegūt Ra kolosālos apjomos. . Attiecīgi, lai būtu Prāts, Ra piekļaujas Zemei un prātam, un Cilvēks kļūst par svēto – Supercilvēks. Svētais ir tas, kurš iegūst Gaismu, tāpēc viņš ir svēts. Lasiet rakstu «Kā kļūt par svēto«.

Favoras gaisma, kas izplūst no svētā, patiesībā ir Ra gaisma, ko Supercilvēks varēja iegūt, izmantojot īpašas zināšanas un prasmes.

Favoras gaisma nav ne Dieva būtība, ne radība, bet gan būtības enerģija. Būtības enerģija nav atdalāma no būtības un neatdalāma no tās. Būtības enerģija ir neradīta. Būtības enerģija nesadala pašu būtību un nepārkāpj tās vienkāršību.

Nosaukums «Dievība» attiecas ne tikai uz Dieva būtību, bet arī uz enerģiju, tas ir, Dieva enerģija ir arī pats Dievs. Radīšana nevar piedalīties Dieva būtībā, bet tā var piedalīties enerģētikā.

Ar Dievu mums jāsaprot nevis Dieva līdzība, tas ir, mūsu ķermeņa apvalks, bet gan Attēls par Dievu Razu — īpašu gaismas spektra enerģiju.

Detalizētākā auras struktūra ir parādīta hinduisma austrumu filozofijās. Dažādās skolās tiek atzīmēti pieci līdz septiņi «čaumalas» vai «ķermeņi».

Visbiežāk izšķir šādas struktūras:

  • ēterisks (astrālis),
  • emocionālā (emociju pasaule),
  • mentālā (domu pasaule),
  • cēloņsakarība (cēloņsakarība vai karmiska),
  • budisks (dvēsele),
  • atmic (augstāks vai patiesais «es»).

Saskaņā ar reliģiskajām austrumu filozofijām, «čaumalu» integritātes vai formas pārkāpumi izraisa slimību rašanos, un to novēršanas metodes ir elpošanas vingrinājumi, meditācija un citas jogas metodes. Kā redzat, hinduisms, viena no vecākajām reliģijām, balstās uz reliģiskām zināšanām.

Es redzu cilvēku auru, un tāpēc, es uzdrošinos teikt, aurā nav slāņu, un kokons sastāv no enerģijas, kas pastāvīgi peld uz priekšu un atpakaļ, un dažādās krāsās.

Kokonam jeb aurai, kā jau rakstīju augstāk, ir gan aizsargfunkcijas, gan fiziskā ķermeņa atbalstīšana, sava veida enerģijas rezerve, kuru vienmēr var paņemt (ja zini, protams).

Papildu mirdzums virs galvas ir oreols tiem, kas iegūst Ra. Papildu spīdums zem kājām, starp citu, tam nav nosaukuma, un tie, kas par to zina, nē, šī ir “Melnās saules” iegūšana. Nosaukumu izgudroja cilvēki, jo mēs runājam par Zemes iekšējo kodolu, kurā ir arī enerģijas lādiņš.

Cilvēki par zemu novērtē auras nozīmi, un tāpēc nākamajos rakstos es atgriezīšos pie šīs tēmas.

Kā iemācīties saskatīt auru?

Vispirms jāsajūt sava aura, tās blīvums, garša un kustība. Tad saproti, ka ap cilvēku ir dzīvs lauks, un sāc skatīties nevis uz cilvēku, bet uz to, kas ir apkārt. Jo attīstītāks ir jūsu prāts, jo ātrāk jūs ieraudzīsiet auru.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев