Articles-Ukr

Аура

Сьогодні ми говоритимемо про ауру. Як формується аура і як навчитися її бачити. Але, про все по порядку.

Аура людини, (грец. «віяння») у ряді різних езотеричних вірувань і східних релігій, — прояв душі і духу людини.

Трактування аури

В релігійних й езотеричних переказах та легендах, аура ― це сяйво навколо голови і всього тіла людини. Може розглядатися як ознака особливої, містичної сили.

У містичній літературі її описують як видиму лише при надчуттєвому сприйнятті сяйливу овальну оболонку, що оточує все тіло людини, в образотворчому мистецтві ― німб, ореол.

В езотериці, парапсихології та нью-ейдж ― це область, яка оточує тіло людини, як ореол, і складається із декількох взаємопов’язаних шарів, зазвичай подаються в різному кольорі.

У деяких випадках феномени сприйняття, викликані патологіями, що супроводжуються синестетичними станами суб’єктів, інтерпретуються ними як «бачення аури людини».

У творах західного (католицького) і східного (православного) християнського мистецтва, німб не має відношення до аури: на Заході німб символізує нагороду, що дається святому понад за праведність; на Сході німб ― коло сяйва, знак просвітлення лику святого. Існує уявлення православного християнства, згідно з яким, німб на іконах є зображенням Фаворського світла, що виходить від святого.

Це визначення аури в різних джерелах. Але, нам цікаво докопатися та дійти до суті.

Суть аури

Аура, українською мовою кокон, в якому знаходиться, як у яйці, людське тіло. Аура, вона ж кокон, формується виходячи зі струмів планетарних і енергій, що виходять від людини, так само на неї впливає місце життя людини, харчування, думки та оточення. Аура мінлива і не статична. Колір аури містить, за умови доброго стану людини, весь спектр кольорів. Сучасні апарати для фотографування аури, звичайно, розвага, бо мають суцільну невідповідність з дійсністю.

Аура навколо голови святого, зовсім не аура, як пишуть різні інтернет-джерела. Німб, що формується від наживання (набуття) великої кількості енергій від планет, яка називається Ра. Зображення святих, з ореолом навколо голови, бере свій початок від древніх Часів, де Святий ― це не церковний діяч, не мученик і не страждалець, а Людина, що володіє особливим знанням, яке допомагає йому набувати Ра у колосальних обсягах. Відповідно мати РАЗум, Ра примикає до Земного й до розуму, і Людина стає святою ― Надлюдиною. Святий ― той, хто набуває Світло, тому й Святий. Читайте статтю «Як стати Святим»

Фаворське Світло, що виходить від Святого, насправді Світло Ра, яке змогла набути за допомогою особливих знань та вмінь Надлюдина.

Світло Фаворське не є ані сутністю Божою, ані тварною, це енергія сутності. Енергія сутності нероздільна з сутністю і незлитна з нею. Енергія сутності нетварна. Енергія сутності не вносить поділу в саму сутність та не порушує її простоти.

Ім’я «Божество» відноситься не тільки до сутності Божої, а й до енергії, тобто енергія Божа теж є сам Бог. У сутності Божій твар не може брати участь, а от енергія ― може.

Під Богом ми повинні розуміти не подобу Бога, тобто нашу тілесну оболонку, а Образ, про Бога Раза (рос. образ, Об-РАЗ) ― особливу енергію світлового спектру.

Найбільш детально будову аури представляють східні філософії індуїзму. В різних школах відзначають від п’яти до семи «оболонок» або «тіл».

Найбільш часто виділяють наступні тіла:

  • ефірне (астральне),
  • емоційне (світ емоцій),
  • ментальне (область думок),
  • каузальне (причинне, або кармічне),
  • буддхічне (душа),
  • атмічне (вище, або справжнє «Я»).

На думку релігійних східних філософій, порушення цілісності або форми «оболонок» призводить до виникнення хвороб, а методами їх усунення є дихальні вправи, медитація та інші методи йоги. Як бачите, індуїзм, одна з найдавніших релігій, ґрунтується на знаннях саме релігійного спрямування.

Я бачу ауру людей, а тому, смію стверджувати, в аурі немає шарів, і кокон складається з постійно плаваючою туди-сюди енергії, причому різного кольору.

Кокон або аура, як я писала вище, має як захисні функції, так і такі, що підтримують фізичне тіло, своєридній запас енергії, який завжди можна взяти (якщо звичайно знати як).

Додаткове світіння над головою — німб, у тих, хто здобуває Ра. Додаткове світіння під ногами, яке, до речі, не має назви, так і тих, хто знає про нього, немає, це наживання «Чорного Сонця». Назву придумано людьми, оскількі мова йде про внутрішнє ядро Землі, що також несе заряд енергії.

Важливість аури люди недооцінюють, а тому в наступних статтях я ще повернуся до цієї теми.

Як навчитися бачити ауру?

Для початку потрібно відчути свою ауру, її щільність, смак і рух. Потім усвідомити, що навколо людини є живе поле, і почати дивитися не на людину, а на те, що навколо. Чим сильніше розвинений Ваш РАзум, тим швидше Ви бачитимете ауру.


Правовірна Мати, Олена Полинь

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев