Articles-Lat

Attīstības loma cilvēka dzīvē

Lai saprastu garīgās attīstības lomu cilvēka dzīvē, mums jāsaprot: kas ir cilvēks, ko tieši viņš attīsta un kādi ir cilvēka attīstības iekšējie faktori.

Cilvēks – gadsimta ķermenis, tātad cilvēka izskats tiek dots uz gadsimtu, bet kas tālāk? Tālāk atkal atgriežamies cilvēka apvaklā, bet jau ar pagātnes dzīves laikā iegūtajām slimībām vai tomēr iesim tālāk. Tālāk iet neviens nevēlas, jo piecelties augstāk par cilvēku nesanāk, bet zemāk – lapni lūgti. Jā, jā, jūs varat vairs nepiedzimt par cilvēku, bet kļūt par kādu dzīvnieku vai pat vispār pārformēties.

Kas un kā attīsta cilvēks? Par kādu kopējo cilvēka attīstību runā guru?

Sāksim ar prātu. Nevērtīgs prāts spēj pildīt minimumu uzdevumu un tas arī viss, bet saprāts jau spēj radīt. Kāpēc? Jo saprāts ir prāts, ko apgaismo Ra, tas ir ar Gaismu.

Oreola, kuru zīmē virs Svēto galvām, arī ir šī Gaisma. Bet tas tiek panākts nevis caur ciešanu ceļiem, bet pievelkot (iegūstot Gaismu), caur spēju mijiedarboties ar Ra. Izlasiet rakstu «Kā kļūt par Svēto».

Saņemt iespēju iegū Gaismu Jūs varat Krašenie.

Augstsirdīgais – tas jau ir par dvēseli. Augot, dvēsele kļūst diža. Vai daudzi no jums izjūt dvēseli? Kā tad dvēseli var darīt par diženu?

Šeit ieslēdzas skaisti vārdi par neko.

Iekšējā pašattīstība… vai jūs vispār saprotat, par ko ir runa?

Dvēsele aug uz Gara rēķina. Gars ir enerģija, kas izplūst no Dzimtes (to šeit nevar izskaidrot sīkāk). Tiem, kas ir izgājuši rituālus, lai iekļūtu jebkura reliģijā, pacelt dvēseli vairs nesanāks. Lieta ir tāda, ka tagad jums ir Dieva gars, nevis dzimtes gars, un arī Dieva griba visam.

Starp citu, griba ir spēks, kas no dvēseles ieplūst ārpasaulē, ļaujot rīkoties un virzīties uz mērķi. Tagad atceraties … uz visu ir Dieva griba … tāpēc nav gribas reliģioziem cilvēkiem, tāpat kā nav gars. Kopsavilkumā, reliģijā attīstību jums neredzēt, tur jūs esat ēsma.

Kad cilvēkam aug dvēsele un saprāts, prāta vietā, tas arī ir veselums, cilvēka mentālā attīstība.

Ticība māca saprast sevi, cilvēka attīstības iekšējos faktorus, ārējo pasauli un ieliek frāzē “iekšējā pašattīstība” darbu ar sevi.

Iedomājaties: jūs esat īpašā uzdevumā uz planētas Zeme, un, ja jūs šo cilvēka līmeni jūs neiziesiet, būsiet slinks vai iekritīsiet kaut kādos reliģiskos slazdos, tad nākamajā līmenī jūs zaudēsit visu. Kā? Piedzimsiet briesmīgos apstākļos. Un, starp citu, no jūsu nopelniem tagad ir atkarīga jūsu bērnu nākotne.

Tad ko, rīkosimies? Mācāmies kā? Vai arī peldam pa straumi, kur nīcīgais ķermenis atsitīsies?

Kāpēc esam atnākuši uz Zemes.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев