Введение 4 декабря
Laiko ratas

Atėjimas gruodžio 4

Anksčiau Atėjimo data buvo lapkričio 21 d. Krikščionybėje ši data paprastai vadinama Marijos Atėjimas į Šventyklą. Bet mus domina šios šventės pradinis šaltinis, ir apie kokį gamtos įvykį kalbama.

Lapkričio 21 — gruodžio 4 ateina Žiemos Laikas, kai Mara (Motina Ra), tai yra Tamsa įgauna savo teises, įeina į savo Šventyklą.

Mes taip pat turime prisiminti, kas yra Šventykla (rusų klb. Храм) .

X – kaip viršuje, taip ir apačioje
Ra — Šviesa
M — materija

Mes matome, kad kalbame apie tai, jog atėjo Laikas valdyti Tamsai.

Šiuo laikotarpiu įprasta deginti žvakes, kad sušildyti savo namus Šviesos šiluma. Visi gamtoje vykstantys procesai tampa lėtesni ir ateina Laikas Atėjimui į Šventyklą Motinos Ra – Maros. Iš šio vardo vėliau kilusius vardus mes sutinkame Mariną ir Mariją, o pagal slavų tradicijas, Mara — tampa Tamsos deive.

Štai tokia istorija Atėjimo į Šventyklą… Mergelės. Juk Mara pagimdo Šviesą — Ra, pirminį Dievą, pagal kurio atvaizdą viskas ir sukurta. Atvaizdas ( rusų klb. Образ) — apie Dievą Razą (rusų klb. о Боге Разе). Atidžiai įsižiūrėkite į žodžio esmę.

Tikėjimui ištikima Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    06.11.2019 at 16:46

    Kaip smagu sužinoti tikrąją švenčių prasmę ir kilmę. O apie žvakių deginimą namuose niekas niekada ir neužsimindavo, o štai pasirodo žvakių pagalba mes galim sušildyti savo namus, kad juose visiems namiškiams būtų jauku ir gera.