Воздвижение
Колесо часу

27 вересня Воздвиження

У народі говорили: «На Воздвиження тепло зрушиться, а холод насунеться. На Воздвиження осінь до зими швидше рухається ». І дійсно у цей час наступала справжня осінь: сонце світить, але вже не зігріває своїм теплом, дує холодний, поривчастий вітер, птахи відлітають у теплі краї, а люди дістають теплі речі зі скринь. У цей день відбувається третя зустріч осені і добігає кінця бабине літо.

За народними переказами, 27 вересня відбувається битва між «честю» та «нечистю», одна на іншу дві сили піднімаються ( «воздвигаються»): «святість» і «несвятість», правда та кривда. За допомогою піднявся з земних надр Святого Хреста Господнього перемогу здобуває правда. Так як Хрест — символ страждань, то день Воздвиження Хреста Господнього в народі вважався пісним.

Так Час воздвиження холодів потрохи перейшло під Час боротьби зла з добром, а потім вже в релігії в Воздвиження як свято. День енергетично досить сильний для того, щоб спорудити все необхідне для себе. Для цього можна робити знакові фігури з дерева наприклад, прив’язувати стрічки до дерева.

А.С. Пушкін, наприклад, говорив: «я пам’ятник собі спорудив нерукотворний», можливо ви спорудите щось нове, зробите якесь відкриття …

Правовірна Мати, Олена Полинь

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев